اشتراک گذاری

تعمیر سشوار ، عیب یابی سشوار از صفر تا صد

سشوار ها یکی از اصلی ترین و کاربردی ترین لوازم برقی مورد استفاده در خانه ها و سالن های آرایشی و زیبایی هستند. تقریبا می توان در هر خانه ای یکی از آن ها را یافت. سشوار ها از مجموعه ای قطعات و قسمت ها تشکیل شده اند که در صورت کارکرد درست تمامی آن ها به طور هماهنگ با هم، عملکرد دستگاه شکل می گیرد. این دستگاه های برقی به شدت حساس هستند و در صورت استفاده نادرست و بروز برخی مشکلات، خراب می شوند. با توجه به بخش های متعدد تشکیل دهنده این دستگاه ها، فرایند تعمیر سشوار و رفع مشکلات این دستگاه ها متفاوت است. در این صورت سوالی که مطرح می شود این است که آیا امکان تعمیر سشوار وجود دارد؟

برای پاسخ به این سوال و بررسی فرایند تعمیرات سشوار ها باید ابتدا با دلایل مختلف بروز مشکل در این دستگاه ها و انواع اختلالات مشاهده شده در آن ها آشنا شد. سپس بر اساس نوع مشکل می توان گفت که آیا امکان تعمیر و رفع مشکل ایجاد شده در دستگاه وجود دارد یا خیر. ابتدا بهتر است با قطعات مختلف یک سشوار آشنا شویم و عملکرد آن ها را بررسی کنیم.

تعمیر سشوار

انواع قطعات سشوار

با وجودی که سشوار ها انواع مختلفی دارند و انواع برند ها و مدل های متفاوتی از آن ها وجود دارد، اما اساس کار تمامی آن ها تولید باد گرم به واسطه جریان الکتریکی است. از طرفی با وجود انواع ساده و فوق حرفه ای این دستگاه ها، معمولا می توان گفت که اجزای به کار رفته در تمام آن ها یکسان است. تنها تفاوت در قدرت، جنس و کارایی آن ها است. بنابراین فرایند تعمیر سشوار نیز برای تمامی مدل ها تقریبا یکسان است. یک سشوار به صورت کلی از اجزای زیر تشکیل شده است:

بدنه سشوار

بدنه ها معمولا از جنس های استیل یا پلاستیکی هستند و میزان مرغوبیت و کیفیت بدنه در مدل های مختلف متفاوت است.

دسته سشوار

البته در برخی مدل ها ثابت است و در برخی دیگر دستگاه با باتری نیز کار می کند یا شارژی است.

سیم و دوشاخه سشوار 

البته در برخی مدل ها ثابت است و در برخی دیگر دستگاه با باتری نیز کار می کند یا شارژی است.

موتور سشوار 

هر دستگاه برقی دارای یک موتور است. موتور های مورد استفاده در سشوار ها در دو ولتاژ متفاوت موجود هستند.

کیلد سشوار

کلید های به کار رفته در سشوار که در انواع کلید های دو حالته، کلید های سه حالته و کلید تبدیل موجود هستند.

دیود 

در سشوار ها دو نوع دیود کم آمپر و پر آمپر وجود دارد. هر سشوار از پنج دیود تشکیل شده که چهار تای آن کم آمپر و یک عدد پر آمپر می باشد.

المنت

که نقش مهمی را در سشوار ها ایفا می کنند. المنت از جنس سیم های نیکلی یا آلومینیومی است که در مسیر موتور قرار می گیرد و باد ایجاد شده توسط آن را به باد گرم تبدیل می کند.

ترموستات

وظیفه این قطعه جلوگیری از افزایش بیش از حد حرارت در سشوار است.

فن پروانه

همان طور که از نام این قطعه مشخص است وظیفه فن تولید باد و خنک کردن دستگاه است.

نحوه تعمیر سشوار در برند های متفاوت به چه صورت است؟

از آن جایی که سشوار جز جدایی ناپذیر خانه ها، سالن های آرایشی زنانه و حتی سالن های زیبایی مردانه است. بنابراین تنوع بالای این محصولات نیز جای تعجب ندارد. برند های متفاوت انواع مختلفی از این محصولات را تولید کرده و به بازار عرضه می کنند. تنوع بالای سشوار ها علاوه بر برند تولید کننده متفاوت، قیمت ها، کارایی ها، قدرت دستگاه و امکانات و تجهیزات متفاوتی را نیز در آن ها رقم زده است. تمام این موارد به معنی این است که در صورت خراب شدن این دستگاه ها و نیاز به تعمیر سشوار، فرایند های متفاوتی برای تعمیر هر مدل و هر برند مجزا وجود دارد.

با وجودی که برخی از نکات اصلی و اولیه تعمیرات سشوار در خصوص تمامی برند های موجود در بازار یکسان است، اما با این حال برخی از جزئیات ممکن است متفاوت باشد. در بین برند های متفاوتی که در بازار وجود دارند، در این مبحث به بررسی نکات تعمیرات برخی از برند های پر کاربرد و پر تقاضای بیشتر در بازار می پردازیم.

موارد مهم تعمیر سشوار بابلیس شامل چه نکاتی است؟

برند بابلیس نیز یکی از برند هایی است که به صورت تخصصی و حرفه ای روی تولید مدل های متفاوتی از سشوار ها از جمله انواع سشوار های چرخشی و سشوار های حرفه ای کار می کند. در این دستگاه ها، اگر با اختلالاتی مانند روشن نشدن سشوار یا خاموش شدن ناگهانی دستگاه مواجه شدید، احتمالا مشکل از سیستم برقی سشوار است و باید موتور، سیم کشی ها و کابل و دوشاخه برق آن بررسی شود.

داغ شدن بیش از حد بدنه دستگاه و عدم تولید باد گرم یا داغ شدن بیش از حد باد دستگاه نیز نشان دهنده وجود مشکلاتی در المنت ها، ترموستات ها و کنتاکت های آن است. در سشوار های چرخشی نیز، خدمات تعمیر سشوار بابلیس معمولا مربوط به عدم چرخش دستگاه و بروز مشکل در این قابلیت است. به هر حال، مشکل هر چه که باشد و دلیل آن هر دلیلی که باشد، این وظیفه تعمیرکاران حرفه ای سشوار های برند بابلیس است که با بررسی دقیق دستگاه، عیب آن را شناسایی کرده و برای تعمیرات سشوار به صورت حرفه ای اقدامات لازم را انجام دهند.

هزینه تعمیر سشوار

هزینه تعمیر سشوار بستگی به مدل و برند سشوار، مشکل سشوار و مرکز مراجعه شده دارد. به طور کلی، هزینه تعمیر سشوار  متغیر است و بهترین راه برای تعیین هزینه تعمیر آن مراجعه به متخصص نمایندگی تعمیر سشوار است.

برای اطلاعات بیشتر بخوانید: عوارض لیزر پوست

نکات مربوط به تعمیر سشوار فیلیپس

برند فیلیپس یکی از برند های شناخته شده در زمینه تولید انواع لوازم برقی آرایشی است. سشوار های متنوعی که از این برند در بازار وجود دارد نیز از جمله محصولات پر طرفدار و با کیفیت بازار هستند. با این حال برخی مشکلات رایجی که در این دستگاه ها دیده می شود شامل مواردی از جمله روشن نشدن دستگاه، خاموش شدن آن حین استفاده از سشوار، داغ شدن بیش از حد بدنه دستگاه و بویی شبیه بوی سوختگی دادن آن، عدم خارج شدن باد گرم از دستگاه و خراب شدن و از کار افتادن موتور و مواردی از این قبیل می شود. در صورت بروز هر یک از این موارد یا مشکلاتی مشابه این حالت، باید دستگاه را جهت تعمیر و عیب یابی دقیق به مراکز مخصوص تعمیر سشوار فیلیپس برده تا تعمیرات سشوار در آن جا روی دستگاه انجام شود.

برای مثال ممکن است بنا به تشخیص تعمیرکار دستگاه، المنت های سشوار نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشند. بروز مشکل در سیم کشی های داخلی دستگاه نیز می تواند عامل بروز مشکلات باشد. خراب شدن فن پروانه، ترموستات سشوار، خراب شدن سیم و دوشاخه برق دستگاه و آسیب های فیزیکی که در اثر ضربه، نوسانات برقی و ورود آب به سشوار وارد شده است، همگی می تواند به عنوان عامل خرابی سشوار تشخیص داده شود و نیاز به تعمیر سشوار فیلیپس یا تعویض برخی قطعات آن وجود داشته باشد.

تعمیرات سشوار های برند پرومکس

پرومکس یکی دیگر از برند های تولید کننده سشوار های معمولی و سشوار های تخصصی و حرفه ای است و طیف وسیعی از مدل ها از جمله سشوار های چرخشی را تولید می کند. در خصوص این سشوار ها نیز مواردی از جمله ورود آب به دستگاه، نوسانات برقی، زیاد روشن گذاشتن دستگاه، ضربه و آسیب به سشوار و خرابی و فرسودگی قطعات داخلی دستگاه اعم از المنت و ترموستات سشوار و از کار افتادن موتور دستگاه، می تواند عامل بروز مشکلاتی در سشوار های پرومکس شود. در نتیجه این امر برای تعمیر سشوار پرومکس و رفع مشکلاتی اعم از روشن نشدن سشوار، داغ شدن بیش از حد بدنه دستگاه، عدم تولید باد گرم و شنیده شدن صدا هایی غیر معمول در حین کار نیاز به خدمات حرفه ای خواهید داشت.

باید برای تعمیرات تخصصی دستگاه مورد نظر، به مراکز و نمایندگی های تعمیر سشوار های پرومکس مراجعه کنید. به این ترتیب از تسلط تعمیرکار به مدل سشوار و استفاده از ابزار ها و قطعات اورجینال خود دستگاه اطمینان حاصل خواهید کرد.

تعمیرات سشوار های برند پاناسونیک

شرکت پاناسونیک یک شرکت بزرگ و شناخته شده در زمینه تولید انواع محصولات برقی و الکترونیکی است و سشوار نیز یکی از محصولات این شرکت است. تعمیر سشوار پاناسونیک نیز یک خدمت حرفه ای است که در مراکز تعمیرات لوازم برقی آرایشی یا نمایندگی های محصولات پاناسونیک ارائه می شود.

 رفع مشکلات دستگاه از جمله روشن نشدن سشوار یا خرابی موتور دستگاه، خرابی المنت های قطع کننده حرارت اضافی، تعمیر و تعویض ترموستات ها و کنتاکت های آن، تعمیر سیم کشی های داخلی سشوار، تعمیر یا تعویض فن پروانه، تعمیر یا تعویض کابل و دوشاخه برق سشوار و مواردی از این قبیل همگی خدماتی است که می توان آن ها را در مراکزی که مخصوص تعمیر سشوار هستند، دریافت کنید. استفاده از قطعات اصلی سشوار در صورت نیاز به تعویض قطعه، استفاده از لوازم و ابزار های اصلی و با کیفیت برای تعمیر دستگاه و عیب یابی دقیق بدون صدمه زدن به دیگر بخش های حساس سشوار، از مواردی است که حین دریافت خدمات تعمیرات سشوار های پاناسونیک اهمیت دارد.

نکات مربوط به تعمیر سشوار های برند پرنسلی

با وجودی که سشوار های برند پرنسلی طراحی و ساختار زیبا و با دوامی دارند، اما باز هم این دستگاه های حساس در معرض خرابی و درست کار نکردن هستند. از کار افتادن موتور در این سشوار ها و بروز مشکلات داخلی در آن ها مانند لرزش شدید دستگاه حین کار با آن یا بوی سوختگی دادن آن در زمان روشن بودن بودن و کار با آن، مشکلاتی است که در سشوار های برند پرینسلی دیده می شوند. برای تعمیر سشوار های پرینسلی، نمایندگی ها و مراکز تخصصی وجود دارند که سشوار مورد نظر را به دقت بررسی کرده و با کمک ابزار هایی که دارند، دستگاه را عیب یابی می کنند.

برای مثال ممکن است تشخیص دهند که سیم رابط در سشوار خراب شده یا این که دوشاخه آن مشکل دارد و به همین دلیل سشوار روشن نمی شود. در نتیجه برای انجام تعمیرات سشوار، کابل و دوشاخه آن را تعمیر یا تعویض می کنند. مثال دیگر از بررسی دقیق دستگاه جهت رفع ایراد، تشخیص دقیق مشکلاتی است که در فن پروانه سشوار ایجاد شده است.

درگیر شدن سیم ها با این قطعه، هرز شدن آن، درگیر شدن فن پروانه سشوار با بدنه دستگاه و مواردی از این قبیل مشکلاتی است که ممکن است در فن پروانه سشوار های پرنسلی مشاهده شود. به هر حال مشکلات متعدد دیگری نیز ممکن است در این دستگاه های پر کاربرد مشاهده شود. تنها نکته مهم این است که به هیچ عنوان بدون دانش و آگاهی دستگاه را باز نکنید و حتما برای رفع مشکلات مختلف آن و تعمیر سشوار پرنسلی خود از افرادی با تجربه در این خصوص کمک بگیرید.

این آموزش برای شما مفید خواهد بود: نحوه استفاده صحیح از سشوار

تعمیرات سشوار های برند همیلتون در مراکز تخصصی

همیلتون طیف وسیعی از محصولات برقی و الکترونیکی را تولید می کند که انواع لوازم برقی آرایشی از جمله سشوار های با کیفیت یکی از محصولات این برند است. خراب شدن لوازم برقی آرایشی از جمله سشوار قطعا اتفاق ناخوشایندی است و در نتیجه باید هر چه سریع تر برای تعمیر سشوار و رفع مشکل آن اقدام کرد. گاهی اوقات مشکل به گونه ای است که دستگاه غیر قابل استفاده می شود. برای مثال زمانی که موتور از کار می افتد یا زمانی که دستگاه به هر دلیلی کلا روشن نمی شود. برخی مشکلات نیز از کیفیت و کارایی سشوار می کاهند و کار با آن را مشکل می کنند. برای مثال زمانی که بدنه دستگاه می لرزد یا زمانی که بدنه بیش از اندازه داغ می شود. این حالت ها و برخی موارد مشابه می توانند نشانه شروع بروز مشکلی جدی تر در دستگاه باشند و در صورت عدم اقدام فوری برای تعمیر سشوار، ممکن است دستگاه به صورت کامل از کار بیفتد و نتوان مشکل آن را برطرف کرد.

بنابراین، اگر هر حالت غیر نرمالی را در سشوار همیلتون خود مشاهده کردید، حتی اگر هنوز هم دستگاه روشن می شود اما کارایی خوبی ندارد، بهتر است سریعا به مراکز تخصصی تعمیر سشوار های همیلتون مراجعه کنید تا با شناختی که به مدار های داخلی و بخش های متفاوت این سشوار ها دارند و با استفاده از ابزار های اصلی و قطعات اورجینال این دستگاه ها، کار تعمیرات سشوار های همیلتون را در اسرع وقت برای شما انجام دهند.

نکات مربوط به تعمیر سشوار های رمینگتون

کار عیب یابی سشوار های مختلف، از جمله سشوار های برند رمینگتون در صورت بروز مشکلات متعدد در این دستگاه ها، باید به صورت دقیق و با کمک ابزار های مخصوص این سشوار ها انجام شود تا به این ترتیب در سریع ترین زمان ممکن کار تعمیر سشوار های رمینگتون انجام شود. برای رفع مشکلات احتمالی در این سشوار ها، گزینه های متعددی پیش روی تعمیرکار وجود دارد. او با توجه به مشکل اولیه ای که دستگاه با آن مواجه شده است، کار تعمیرات سشوار مورد نظر را آغاز می کند.

به این ترتیب با ابزار های مخصوص دستگاه را باز کرده و تمامی بخش های آن اعم از سیم کشی های داخلی، کابل ها، المنت ها و ترموستات دستگاه و کنتاکت های آن و …. را مشاهده و بررسی می کند. برای مثال ممکن است با باز کردن سشوار، متوجه شود که المنت دستگاه مشکل دارد و به همین دلیل نیز باد سرد از سشوار خارج می شود. علاوه بر این، ممکن است علت خارج نشدن باد گرم از سشوار، بروز مشکل در فن پروانه دستگاه باشد.

مشکلات بسیار متعددی ممکن است در سشوار های برند رمینگتون مشاهده شود که هر یک به دلیل مشخصی ایجاد می شوند. برای تعمیر سشوار به تنها چیزی که نیاز است، تشخیص سریع و دقیق منبع مشکل و استفاده از لوازم و تجهیزات با کیفیت برای انجام تعمیرات دستگاه است.

نکات تعمیرات سشوار های برند مک استایلر

در برند مک استایلر، به عنوان یک برند مخصوص لوازم زیبایی و آرایشی برقی، انواع سشوار های ساده، سشوار های حرفه ای و تخصصی مخصوص سالن های زیبایی و سشوار های چرخشی حالت دهنده مو تولید می شود. در محصولات این برند نیز مشکلات رایج سایر سشوار ها ممکن است مشاهده شود.

مواردی از قبیل روشن نشدن دستگاه، عدم تولید باد گرم، از کار افتادن موتور، خرابی کلید روشن و خاموش سشوار، داغ شدن بیش از حد بدنه، بوی سوختگی در دستگاه و لرزش و صدای نا به هنجار در سشوار از جمله مشکلات رایجی است که در سشوار های برند مک استایلر ممکن است با آن ها مواجه شوید. در خصوص سشوار های چرخشی نیز رایج ترین مشکل ایجاد شده، عدم چرخش سری دستگاه است که قطعا کارکرد اصلی آن، یعنی حالت دهی موها مختل می شود. برای تعمیر سشوار در صورت بروز هر مشکلی، نیاز است یک تعمیرکار کاربلد و مسلط به این دستگاه ها، آن را باز کرده و بخش های متفاوت سشوار را به دقت بررسی و عیب یابی کند.

گاهی اوقات پیدا نشدن قطعات جانبی سشوار های مک استایلر یا وجود قطعات یدکی تقلبی، یک معضل در تعمیرات سشوار های این برند محسوب می شود. اما قطعا یک مرکز معتبر برای تعمیر سشوار مک استایلر این دردسر ها را به دنبال نخواهد داشت.

هزینه تعمیر سشوار

خدمات تخصصی تعمیر و تعویض قطعات سشوار

این قطعات از مهم ترین بخش های یک سشوار محسوب می شوند که بروز هر گونه مشکلی در آن ها منجر به از کار افتادن سشوار می شود. با توجه به نوع مشکل و قطعه معیوب، فرایند تعمیر سشوار متفاوت خواهد بود. در مواقعی امکان تعمیر وجود دارد و برخی مواقع نیز باید یک قطعه را تعویض کرد تا برای رفع مشکلات سشوار اقدامات لازم را انجام داد. در ادامه با توجه به خرابی هر قطعه، در خصوص فرایند تعمیر کردن سشوار توضیح می دهیم.

رفع مشکل خراب شدن المنت سشوار

یکی از مهم ترین قطعات سشوار ها، المنت است که نقش تامین کننده باد گرم را در این دستگاه ها به عهده دارد. اگر المنت ها خراب شوند، باد گرمی از دستگاه خارج نمی شود و به جای آن باد سرد خارج خواهد شد. در کل المنت ها که رشته هایی سیمی در سشوار هستند، به نسبت حساس تر بوده و امکان خرابی آن ها بیش تر است. مشکلاتی که در المنت ها مشاهده می شود شامل قرمز نشدن المنت سشوار و مشکل دار بودن سیم های اطراف آن، بروز مشکل قطع حرارتی در آن ها و پارگی المنت است.

 تعمیر المنت سشوار ها بر اساس نوع آن ها صورت می گیرد. انواع المنت های به کار رفته در سشوار ها شامل المنت های حرارتی و سرامیکی می شود. در برخی موارد امکان تعمیر المنت ها وجود دارد و برخی مواقع نیز بنا به تشخیص تعمیر کار دستگاه، تنها راه برای تعمیر سشوار، تعویض المنت های آن است.

تعمیر داغ شدن بیش از حد سشوار

یکی از مشکلات رایجی که در مدل های مختلف سشوار ها دیده می شود، داغ شدن بیش از حد بدنه این دستگاه ها است. در اکثر مواقع بروز این حالت مربوط به اختلالات ایجاد شده در ترموستات دستگاه است. 

از آن جایی که وظیفه ترموستات کنترل حرارت در مدار است و اجازه داغ شدن بیش از حد دستگاه را نمی دهد، اگر خراب شود شاهد داغ شدن بیش از حد بدنه سشوار خواهیم بود. در نتیجه به منظور تعمیر کردن سشوار، باید ترموستات را بررسی کرد و در صورت امکان آن را تعمیر کرد. اگر هم بنا به بررسی و عیب یابی کارشناسان تعمیر سشوار، امکان تعمیر وجود نداشته باشد، با تعویض این قطعه می توان برای رفع مشکلات سشوار اقدام کرد.

تعمیر سشوار در صورت روشن نشدن دستگاه

یکی از بدترین حالت هایی که ممکن است در یک سشوار با آن مواجه شویم، روشن نشدن دستگاه باشد. این مشکل دلایل متفاوتی دارد. در وهله نخست باید سیم و دوشاخه های سشوار چک شود. در صورت پارگی و خرابی این بخش ها، ممکن است جریان برق به درستی به سشوار نرسد. 

در نتیجه برای تعمیر کردن سشوار باید این بخش ها را تعمیر یا تعویض کرد. از طرفی ممکن است در اثر نوسانات جریان برق موتور دستگاه دچار مشکل شده باشد. مختل شدن عملکرد موتور یکی از جدی ترین مشکلات ایجاد شده در سشوار است. در این صورت برای تعمیر سشوار باید برای تعمیر یا تعویض موتور دستگاه اقدامات لازم را انجام داد.

اگر قصد خرید سشوار جدید دارید بخوانید: راهنمای کامل برای خرید سشوار

تعمیر مشکل خرابی کلید های سشوار

گاهی اوقات کلید های سشوار درست کار نمی کنند و اختلال در آن ها موجب بروز مشکل در کار سشوار است. در نتیجه باید این کلید ها توسط تعمیر کار لوازم برقی آرایشی بررسی شده و جریان برق آن ها چک شود. در صورت اثبات خرابی کلید ها، می توان با تعمیر یا تعویض آن ها برای تعمیر سشوار اقدامات لازم را انجام داد.

رفع مشکلات سشوار در صورت خرابی و بروز مشکل در فن سشوار

فن های به کار رفته در سشوار ها نیز قسمت حساس دیگر این وسیله هستند که در معرض خرابی و از کار افتادن قرار دارند. گاهی اوقات در اثر تجمع گرد و غبار و آلاینده هایی به درون فن، این قطعه دچار مشکل می شود. در این مواقع تعمیر کار سشوار  با سرویس کردن و تمیز کردن فن و فیلتر های آن مشکل ایجاد شده در این قطعه را برطرف خواهد کرد.

گاهی نیز اتصالات و اختلالات مکانیکی در فن ایجاد شده و موجب خرابی و صدا دادن شدید این قطعه می شود. در نتیجه باید دستگاه توسط تعمیر کار مربوطه باز شده و فن و قطعات مرتبط با آن به دقت بررسی شود. با رفع مشکلات ایجاد شده در فن، می توان کار تعمیر سشوار را انجام داد. شنیده شدن صدای زیاد از سشوار یا بوی بد از آن می تواند نشانه ای از بروز مشکل در فن دستگاه باشد.

تعمیرات سشوار در صورت بروز دیگر مشکلات رایج در سشوار

گاهی اوقات دیگر عوامل می تواند دلیل خرابی و بروز مشکل در سشوار ها باشد. زمین خوردن، وارد شدن ضربه به سشوار، آسیب به بدنه و دسته آن، ورود آب به دستگاه، نوسانات برقی و قطع شدن مدار ها و سیم کشی های درون سشوار، از جمله موارد رایج دیگری است که در این دستگاه ها دیده می شود. بسته به نوع مشکل و شدت آسیب امکان تعمیر سشوار یا تعویض برخی از قطعات وجود دارد. نکته حائز اهمیت دیگر در خصوص تعمیر کردن سشوار ها، مربوط به نوع و مدل آن ها است. بسته به مدل و جنس قطعات، روند تعمیر و رفع مشکلات سشوار ها متفاوت است.

تعمیر سشوار

راهکار هایی برای افزایش طول عمر سشوار ها

سشوار ها نیز مانند دیگر وسایل برقی از جمله لوازم مصرفی هستند که یک طول عمر مفید دارند. اما می توان با رعایت برخی موارد مانع از خرابی زود هنگام آن ها شد. برای مثال تا جای ممکن هنگام استفاده از سشوار از تکان خوردن شدید دستگاه یا افتادن و ضربه خوردن آن جلوگیری کنید. سعی کنید از دستگاه برای مدت زمان بسیار طولانی استفاده نکنید و بعد از گذشت مدت زمانی که بدنه داغ شد، کمی به آن استراحت دهید تا سرد شود. 

رعایت نکات مهم در نگهداری و مراقبت از دستگاه های برقی می تواند تاثیر زیادی در افزایش طول عمر مفید آن ها داشته باشد. در نهایت اگر مشکلی در این دستگاه ها دیده شد، بهتر است برای تعمیر سشوار از مراکز تعمیرات لوازم آرایشی برقی کمک بگیرید و به هیچ عنوان شخصا دستگاه را باز و تعمیر نکنید.

3.9/5 - (32 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

2 پاسخ

  1. سلام قاب موتور ferrariمدل pnar-1120 دارید یا بدنه ای که بتوان قطعات را داخل آن قرار داد

    1. سلام دوست عزیز. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 54114(021) و یا 62948(021) تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *