اشتراک گذاری

تعمیر برس حرارتی و حالت دهنده های چند کاره مو

یکی از محصولات پر استفاده ای که در زمینه لوازم آرایشی برقی آن ها را قرار می دهیم، انواع برس های حرارتی و حالت دهنده مو هستند. این محصولات تنوع بسیار بالایی دارند. برخی مانند یک برس ساده هستند که با اتصال به برق گرم شده و با حرارت موها را خشک کرده و حالت می دهند. برخی نیز دارای سری گردان بوده و با حالت چرخشی خود علاوه بر خشک کردن مو ها به آن ها حالت می دهند و می توان برای آرایش مو از آن ها کمک گرفت. با این حال باز هم بسته به نوع و مدل دستگاه، فرایند تعمیر برس حرارتی در خصوص این دسته از محصولات متفاوت خواهد بود.

تعمیر برس حرارتی

مشکلات رایج برس های حرارتی

همانگونه که اشاره کردیم، با توجه به مدل و نوع دستگاه طیف وسیعی از ایراد ها ممکن است در برس های حرارتی دیده شود، از جمله رایج ترین مورد روشن نشدن دستگاه است. گاهی نیز برس حرارتی روشن می شود اما دمای آن مانند همیشه بالا نمی رود و گرم نمی شود. در مدل های پیشرفته تر این دستگاه ها که دارای نمایش گر تنظیم دما هستند، گاهی نمایش گر روشن نمی شود و درجه حرارت نمایش داده نمی شود. مشکل دیگر این دستگاه ها نیز عدم امکان تنظیم حرارت در مدل هایی است که این قابلیت را دارند. علاوه بر این گاهی اوقات برس های حرارتی کد خطا هایی را نشان می دهند که نمی توان دلیل اصلی آن را متوجه شد.

تعمیرات برس حرارتی

عیب یابی و تعمیر برس حرارتی

مشکلات دیگری نیز ممکن است بسته به مدل در انواع برس های حرارتی دیده شود. برای نمونه خرابی و اتصالی کردن کابل برق دستگاه، عدم چرخش در مدل هایی با این قابلیت، خراب شدن و از کار افتادن دکمه های دستگاه یا شکستگی و خرابی دسته برس یا دندانه های برس از جمله مشکلاتی است که می توان به آن اشاره کرد. در تمامی این حالت ها مشکل باید توسط تعمیر کار لوازم آرایشی برقی تشخیص داده شده و برطرف شود. خرابی المنت ها، برد دستگاه، موتور برس برقی و مواردی از این قبیل همه از جمله مواردی است که در یک مرکز تخصصی تعمیر لوازم برقی آرایشی بررسی شده و برای رفع آن اقدامات لازم انجام می شود.

3.9/5 - (14 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *