اشتراک گذاری

تعمیر سوهان برقی

یکی از مهم ترین ابزارآلات کاشت ناخن، سوهان برقی است. این دستگاه یک سیستم الکترونیکی است که وظیفه ی فرم دادن به ژلیش ناخن و یا مواد گذاشته شده بر روی ناخن را برعهده دارد. خرابی هر دستگاه برقی جدا از نام برند سازنده ی آن امری طبیعی است. این خرابی ها معمولا در اثر استهلاک پدید می آیند. البته در این میان بی احتیاطی کاربر نیز نقش داشته و ممکن است باعث و بانی نیم سوز شدن دستگاه شود. به هر حال مشکل هر چه باشد، نمایندگی تعمیرات لوازم آرایشی برقی آن را برطرف خواهد کرد. در ادامه کلیه ی مباحث مرتبط با تعمیر سوهان برقی را شرح خواهیم داد.

تعمیر سوهان برقی

چه زمانی تعمیر سوهان برقی ضرورت می یابد؟

علت اصلی خرابی سوهان برقی، گرد اضافی ناخن است. در واقع این دستگاه همواره در حضور گرد ناخن فعالیت می کند. هندپیس سوهان های برقی معمولا پس از استفاده ی طولانی مدت با گرد ناخن و گاهی حتی موی خانم ها پر می شود. این آلودگی، تعمیر سوهان برقی را ضروری می سازد. علاوه بر این اصابت ضربه به دسته ی سوهان های برقی و یا عدم استفاده ی درست از آن نیز می تواند به تعمیر سوهان های برقی کاشت ناخن ختم شود. به خاطر داشته باشید که 90 درصد قیمت سوهان برقی به دسته ی آن اختصاص می یابد. مراقبت از دسته ی سوهان را اولویت خود قرار دهید.

راهنمای کامل خرید سوهان برقی را از این قسمت ببینید.

تعمیر مشکلات رایج سوهان برقی ناخن

سوهان برقی از دیدگاه بسیاری از آرایشگران دستگاه مقاومی است. اما به هر حال هر دستگاه برقی یک ظرفیت تعیین شده دارد که باید در چارچوب آن به فعالیت بپردازد. مقاومت سیستم های الکترونیکی با وجود استهلاک و آسیب های محیطی به خصوص زمانی که روزانه ساعت های زیادی از آن ها استفاده کنید، کاهش خواهد یافت. برخی از مشکلات متداولی که نشان دهنده ی فرا رسیدن زمان تعمیر سوهان برقی می باشند، عبارتند از:

  • روشن نشدن سوهان برقی

روشن نشدن دستگاه های برقی، مشکل دردسرساز و نگران کننده ای است که می تواند سد راه تداوم استفاده از دستگاه باشد. مشکل روشن نشدن سوهان برقی باید به صورت تخصصی مورد بررسی قرار گیرد. از ضربه زدن به بدنه ی دستگاه بپرهیزید و با نمایندگی تعمیرات لوازم آرایشی برقی تماس حاصل فرمایید.

  • از کار افتادگی موتور اصلی سوهان های برقی

موتور سوهان برقی قطعه ی حساس و آسیب پذیری است که بر اثر یک اختلال کوچک از عملکرد صحیح خود فاصله می گیرد. در چنین شرایطی باید تعمیر سوهان برقی با استفاده از قطعات یدکی اورجینال انجام شود. استفاده از قطعات تقلبی و دستکاری های ناشیانه موجب مرگ کامل سوهان های برقی خواهد شد. با حضور در نمایندگی تعمیرات لوازم آرایشی برقی می توانید مطمئن باشید که ساختار موتور سوهان به بهترین شکل ممکن با اجزای مناسب و اورجینال تعمیر می شود.

  • ست نشدن مته های سوهان برقی

خرابی گیربکس سوهان برقی و پیدایش مشکل فیت نشدن مته های دستگاه مشکل رایجی است که امکان دارد در اثر استفاده ی بی رویه از آن ایجاد شود. تکنسین های نمایندگی تعمیرات لوازم آرایشی برقی با اعمال مراحل عیب یابی ریزبینانه این مشکل را برطرف کرده و پروسه ی تعمیر سوهان برقی را به اتمام می رسانند.

  • خرابی ولوم تنظیم شدت تراش سوهان های برقی

زمانی که ولوم تنظیم شدت در سوهان برقی کارایی خود را از دست می دهد، استفاده ی صحیح و اصولی از دستگاه غیر ممکن می شود. متاسفانه با عدم توجه به این حالت و تداوم استفاده از سوهان می توان بر حجم خرابی های دستگاه و هزینه ی تعمیر سوهان برقی افزود. به نمایندگی تعمیرات لوازم آرایشی برقی مراجعه کنید تا طی مدت زمان کوتاهی از خرابی ولوم تنظیم شدت تراش رهایی بیابید.

سرویس به موقع سوهان های برقی ناخن

همان طور که گفته شد، پر شدن هندپیس با گرد ناخن اصلی ترین علت خرابی سوهان برقی است. بنابراین سرویس به موقع می تواند راه حل کاربردی و مهمی در راستای جلوگیری از خرابی سوهان های برقی کاشت ناخن باشد. پیشنهاد می کنیم به صورت سالیانه و دوره ای سوهان های برقی را سرویس کنید. لازم به ذکر است که نمایندگی تعمیرات لوازم آرایشی برقی پروسه ی سرویس دهی و تعمیر سوهان های برقی کاشت ناخن را با ارائه ی گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی انجام می دهد.

3.8/5 - (22 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

3 پاسخ

  1. سلام وخسته نباشید من درحال تست کردن سوهان برقی بودم که دور سوهان رو زیاد که کردم سوهان قطع شد وموتوردیگه روشن نشد میشه کمکم کنید که چیکاربایدبکنم بایدواسه تعمیرکجاببرم ممنون میشم

    1. سلام دوست عزیز. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 54114(021) و یا 62948(021) تماس بگیرید.

  2. خوب از اول بگو در هر صورت که خراب شد به تعمیر کار مراجعه شود این کجاش نکته اموزشی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *