اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on email
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

تعمیر اتو مو

تعمیر اتو مو با توجه به بالارفتن قیمت این محصولات، یک نیاز ضروری است. یکی دیگر از لوازم برقی پر استفاده در زمینه های آرایشی و زیبایی اتوی مو است. این دستگاه ها از نمونه های ساده تا بسیار حرفه ای و تخصصی را شامل می شود. از طرفی هم اتو های مو هم به صورت شخصی مورد استفاده قرار می گیرند و هم می توان از انواع حرفه ای تر آن در سالن های زیبایی برای آرایش مو استفاده کرد.

همان طور که می دانید، عملکرد این دستگاه بر اساس حرارت بالا است و با دمای بالایی که دارد موجب صاف شدن و حالت دهی به مو ها می شود. درست مانند سشوار ها، برای بررسی نحوه تعمیر این محصولات، باید به قطعات مختلف ی اتوی مو و نقش آن ها اشراف کامل داشت.

تعمیر اتو مو

چه مشکلاتی در اتوی مو دیده می شود؟

زمانی که می گوییم اتوی مو درست کار نمی کند، ممکن است طیف وسیعی از حالت های خرابی در این دستگاه دیده شود. در بدترین حالت، اتو مو در کل روشن نمی شود. برخی مواقع نیز دستگاه روشن شده اما دمای آن بالا نمی رود و داغ نمی شود. از طرفی گاهی خرابی را می توان به وضوح در بخش های متفاوت دستگاه مشاهده کرد.

برخی از قطعاتی که در یک اتوی مو ممکن است خراب شوند شامل، نمایشگر دمای دستگاه، سیم برق اتوی مو و کابل متصل به برق، ترموستات دستگاه، المنت های اتوی مو، برد دستگاه و مواردی از این قبیل می شوند. فرد مسئول تعمیر لوازم برقی آرایشی با توجه به خرابی هر کدام از این قطعات و مشکلی که در دستگاه مشاهده شده است باید اقدامات لازم را برای تعمیر اتو مو انجام دهد.

هنگام تعمیر اتوی مو به چه مواردی باید توجه داشت؟

اول از همه درست مانند چیزی که بار ها در بالا به آن اشاره شد، اتوی مو نیز یک وسیله پر استفاده است که توسط برند های مختلفی تولید می شود. در نتیجه هر برند ممکن است از قطعه ای به خصوص و متفاوت از چیزی که به صورت کلی به آن اشاره شد نیز استفاده کند. خصوصا در ارتباط با مدل های جدید و حرفه ای تر که تجربه ای متفاوت را برای کاربران فراهم می کنند.

برای نمونه برخی از مدل ها این قابلیت را دارند تا دما را دقیقا روی درجه ای به خصوص تنظیم کنید. از طرفی به دلیل حساس بودن این دستگاه ها، باید برای رفع مشکل شان به مراکز تخصصی تعمیر لوازم برقی آرایشی مراجعه کنید تا تعمیر اتو مو با بهترین متد و توسط تعمیرکاران مجرب انجام شود.

 

تعمیر انواع اتو مو
4.8/5 - (27 امتیاز)

4 پاسخ

 1. اتومو jack martin مدل 2208
  درحین کارناگهان برق آن قطع شده
  کارنمیکند.برای اواین باراست که
  این مشکل پیش آمده وتاکنون نیز تعمیر نشده وظاهردستگاه سالم وتمیز است

  1. سلام دوست عزیز دستگاه رو جهت بررسی و تعمیر توسط کارشناس به شعبه سعادت آباد بیارید

 2. سلام بر شما اساتید فن. از توضیحات کامل شما کمال تشکر و قدر دانی را دارم. بنده حقیر یک دستگاه اتو مو بنیتا دارم، که المنت و مدار تغذیه آن اشکال دارد و یا اینکه سوخته است. امکان تهیه قطعات برای شما مقدور هست یا نه. لطفا راهنمایی کنید با احترام 🙏دنیایی.

  1. سلام دوست عزیز قطعات با تعمیر انجام میشه. به شعبه سعادت آباد مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.